POPRAWA STRUKTURY SKÓRY

Zabiegi poprawiające jakość skóry prowadzą do jej nawilżenia, wygładzenia zmarszczek, ujednolicenia koloru. Sprawiają, że wygląda zdrowo i sprężyście.

Pillingi chemiczne w sposób kontrolowany prowadzą do złuszczania skóry i jej odnawiania.  Pomagają rozjaśnić przebarwienia, spłycają zmarszczki i stymulują syntezę kolagenu i elastyny przez co skóra staje się jędrniejsza.

PRX T33 - innowacyjna metoda chemicznej  biorewitalizacji skóry. Zawart w składzie kwas TCA w połączeniu z wodą utlenioną i kwasem kojowym wykorzystują zalety działania na skórę kwasu TCA bez efektu złuszczania, bez bólu i bez długiej rekonwalescencji. Może być wykonywany również w lecie. Poprawia efekty innych zabiegów medycznych.

Nawadnianie przez ostrzykiwanie jako  niechirurgiczna metoda odnowy skóry i tkanki podskórnej przewracająca jej świeży i młody wygląd, jędrność i odpowiednie napięcie.

Zabieg polega na śródskórnym wstrzykiwaniu preparatów nieusieciowanych, z dodatkiem polipeptydów i witamin, które powoli przez kilka dni uwalniają się z pozostawionych depozytów. Ważne jest tutaj oddziaływanie także czynnika fizycznego (nakłucie skóry igłą), który wywołuje miejscową reakcję nerwową prowadząc do miejscowego zwiększenia krążenia krwi i wydzielania czynników przeciwbólowych oraz stymulujących syntezę nowych włókien kolagenowych.

Zabieg osoczem, zwany także przez pacjentów ”Wampirzym Liftingiem” to specjalny program biostymulacji komórek skóry, który opiera się na uzyskaniu osocza z własnej krwi pacjenta. Jest to zabieg w pełni biokompatybilny: skóra odnawia się dzięki własnemu czynnikowi wzrostu i nieukierunkowanym komórkom – dzięki temu jest to całkowicie naturalna metoda odmładzania skóry.

W systemie Regeneris odzyskujemy z krwi pacjenta aż 90 % trombocytów, które później w tkankach pacjenta uwalniają czynniki wzrostu aktywujące procesy rewitalizacji tkanek.

Dermapen - punktowe mikronakłuwanie skóry stymuluje produkcję kolagenu i uruchamia procesy naprawcze, przez co poprawia jej napięcie i elastyczność, zwiększa ukrwienie i odżywianie oraz zmniejsza widoczność drobnych zmarszczek. Metoda reguluje wytwarzanie barwnika w skórze, a tym samym ujednolica jej kolor i strukturę.