O MNIE

 

gabinet medycyny estetycznej Monika Kamińska

MONIKA KAMIŃSKA

Ukończyła z wyróżnieniem wydział lekarsko-dentystyczny Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Część studiów zrealizowała w Niemczech na Uniwersytecie Ernst-Moritz-Arndt’a w Greifswaldzie. W swojej pracy koncentruje się na protetyce stomatologicznej i stomatologii estetycznej. Od ukończenia studiów realizuje się w tych specjalizacjach pracując w zespole Kliniki Stomatologiczno-Implantologicznej LIVE-DENT we Wrocławiu.

Dzisiejsza medycyna wymaga nieustającego podnoszenia kwalifikacji. Dr Monika Kamińska ukończyła wiele kursów - w tym podyplomowy cykl implantologii stomatologicznej - co roku uczestniczy w kongresach medycyny estetycznej, prowadzi szkolenia z zabiegów i prezentacje specjalistycznych urządzeń medycznych.

Każde leczenie, po którym pacjenci znowu mogą się pięknie uśmiechać przynosi satysfakcję. Dr Monika Kamińska chciała pójść krok dalej i zaoferować coś, czego nie są w stnie wymodelować uzupełnienia protetyczne. Konsekwencją tych planów były studia podyplomowe na GWSH w Katowicach i wprowadzenie do usług również zabiegów z medycyny estetycznej. Na co dzień Monika Kamińska współpracuje we Wrocławiu z dr n.med. Adamem Domanasiewiczem, w Centrum Medycznym Angelus Silesius.

W każdym z nas tkwi piękno, które przy pomocy odpowiednich zabiegów można podkreślić i utrzymać przez lata. Pacjenci najczęściej nie potrzebują rozległych i inwazyjnych zabiegów chirurgicznych, a jedynie systematycznych i regularnych wizyt u lekarza medycyny estetycznej. Nasz gabinet oferuje sprawdzone zabiegi, do których używa się produktów o udowodnionej klinicznie skuteczności, z aktualnymi certyfikatami.

Bezpieczeństwo pacjentów stawiamy zawsze na pierwszym miejscu.

WSPÓŁPRACA

dr n. med. Adam Domanasiewicz
specjalista chirurgii ręki (FESSH), chirurgii ogólnej i medycyny ratunkowej
LIVE-DENT we Wrocławiu
Parklinik w Koninie