POPRAWA STRUKTURY SKÓRY

POPRAWA STRUKTURY SKÓRY

Zabiegi poprawiające jakość skóry prowadzą do jej nawilżenia, wygładzenia zmarszczek, ujednolicenia koloru. Sprawiają, że wygląda zdrowo i sprężyście.

Pillingi chemiczne w sposób kontrolowany prowadzą do złuszczania skóry i jej odnawiania.  Pomagają rozjaśnić przebarwienia, spłycają zmarszczki i stymulują syntezę kolagenu i elastyny przez co skóra staje się jędrniejsza.

PRX T33- innowacyjna metoda chemicznej  biorewitalizacji skóry. Zawart w składzie kwas TCA w połączeniu z wodą utlenioną i kwasem kojowym wykorzystują zalety działania na skórę kwasu TCA bez efektu złuszczania, bez bólu i bez długiej rekonwalescencji. Może być wykonywany również w lecie. Poprawia efekty innych zabiegów medycznych (mezoterapia, nici PDO)

Mezoterpia jako  niechirurgiczna metoda odnowy skóry i tkanki podskórnej przewracająca jej świeży i młody wygląd, jędrność i odpowiednie napięcie.

 Polega na śródskórnym wstrzykiwaniu preparatów opartych na kwasie hialuronowym, polipeptydach i witaminach, które powoli przez kilka dni uwalniają się z pozostawionych depozytów. Ważne jest tutaj oddziaływanie także czynnika fizycznego (nakłucie skóry igłą), który wywołuje miejscową reakcję nerwową prowadząc do miejscowego zwiększenia krążenia krwi i wydzielania czynników przeciwbólowych oraz stymulujących syntezę nowych włókien kolagenowych.

Zabieg osoczem bogatopłytkowym, zwany także przez pacjentów ”Wampirzym Liftingiem” to specjalny program biostymulacji komórek skóry, który opiera się na uzyskaniu osocza bogatopłytkowego z Twojej własnej krwi. Jest to zabieg w pełni biokompatybilny: skóra odnawia się dzięki własnemu czynnikowi wzrostu i komórkom macierzystym – dzięki temu jest to całkowicie naturalna metoda odmładzania skóry.

 

W systemie Regeneris odzyskujemy z krwi pacjenta aż 90 % trombocytów, które później w tkankach pacjenta uwalniają czynniki wzrostu aktywujące procesy rewitalizacji tkanek.

 

Dermapen Punktowe mikronakłuwanie skóry stymuluje produkcję kolagenu i uruchamia procesy naprawcze przez co poprawia jej napięcie i elastyczność , poprawia ukrwienie i odżywianie oraz zmniejsza widoczność drobnych zmarszczek. Metoda reguluje wytwarzanie barwnika w skórze przez co ujednolica jej kolor i strukturę