O MNIE

 

Dr Monika Kamińska

Ukończyłam z wyróżnieniem wydział lekarsko-dentystyczny Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie w 2007 roku. Część studiów zrealizowałam w Niemczech na Uniwersytecie Ernst-Moritz-Arndt’a w Greifswaldzie. W swojej pracy skupiłam się na protetyce stomatologicznej i stomatologii estetycznej. Od ukończenia studiów realizuję się w tych specjalizacjach pracując w zespole Kliniki Stomatologicznej LIVE-DENT we Wrocławiu. Wciąż szkolę się na kursach i podnoszę kwalifikacje.

Moi pacjenci po leczeniu mogą się znowu szeroko i pięknie uśmiechać. Zawsze jednak chciałam pójść dalej i zaoferować im coś, czego nie wymodelują już uzupełnienia protetyczne. Ukończyłam studia podyplomowe na GWSH w Katowicach i zajęłam się dodatkowo medycyną estetyczną. Działam we Wrocławiu, współpracując z dr Adamem Domanasiewiczem w Centrum Medycznym Angelus Silesius. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anty-Aging (PTMEiAA).

W każdym z nas tkwi piękno, które przy pomocy odpowiednich zabiegów można wydobyć i utrzymać na lata. Często pacjenci nie potrzebują rozległych i inwazyjnych zabiegów chirurgicznych, a jedynie systematycznych i regularnych wizyt w gabinecie medycyny estetycznej, dbając o zdrowie i młodość ciała. Oferuję tylko sprawdzone zabiegi, do których używam produktów o udowodnionej klinicznie skuteczności, z aktualnymi certyfikatami jako preparatów do wstrzyknięć.

Na pierwszym miejscu stawiam bezpieczeństwo moich pacjentów.

WSPÓŁPRACA

dr n. med. Adam Domanasiewicz
specjalista chirurgii ręki (FESSH), chirurgii ogólnej i medycyny ratunkowej
LIVE-DENT we Wrocławiu
Parklinik w Koninie